O magazynie

Witamy Państwa na stronie magazynu „Profesjonalnie o nawadnianiu”. Adresujemy go zarówno do branży agro, jak i do szeroko rozumianych użytkowników terenów zielonych – zarówno prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Mamy nadzieję, że takie podejście spotka się z Państwa aprobatą.

Chcemy Państwu służyć pomocą w tworzeniu systemów nawadniania, ich serwisowaniu i dostarczać szeroko rozumianej wiedzy branżowej.

Prowadząc uprawy czy użytkując tereny zielone, trzeba być na bieżąco z nowościami z branży, jakie proponuje rynek. Nieustannie pojawiają się nowe produkty czy też uaktualnienia istniejących systemów, które mogą usprawnić działanie urządzeń nawadniających.

Profesjonalne systemy nawadniania wiążą się z pewnym wydatkiem, dlatego warto wiedzieć, jak nawadniać uprawy, żeby zabieg ten był efektywny. Podstawami efektywnych systemów nawadniania są precyzja i wydajność. W ostatnich latach technologia systemów nawadniania ulega bardzo szybkim zmianom. Dlatego też polecamy Państwa uwadze wybrane produkty, które warto wziąć pod uwagę, planując stworzenie czy modernizacje systemu nawadniania. Warto być na bieżąco i wiedzieć, wśród jakich rozwiązań możemy wybierać.

Tematyka magazynu „Profesjonalnie o nawadnianiu” to nie tylko systemy nawadniania. Na ładne otoczenie składa się tzw. mała architektura, a szczególnie jeden z jej istotnych elementów – światło sztuczne, które pozwala na uniezależnienie się od naturalnych ograniczeń. Proponujemy zatem również teksty eksperckie na temat wykorzystania światła sztucznego do iluminacji przestrzeni zewnętrznych, czyli różnej wielkości skwerów, parków, prywatnych ogrodów i towarzyszącej im małej architektury, a także najbliższego otoczenia domu – wejść, podjazdów i schodów.

Serdecznie zapraszamy do lektury.