NAWADNIANIE W PUNKT MILEX ZAPRASZA DO NOWEGO PUNKTU SPRZEDAŻY W KRAKOWIE

Na sukces w biznesie składa się bardzo wiele czynników. Jedna uniwersalna recepta nie istnieje – zbyt duża jest różnorodność przedsiębiorstw, branż i samych przedsiębiorców. Jest jednak kilka wspólnych mianowników, które sprawdzają się zawsze i wszędzie. To dbałość o jakość, ukierunkowanie na potrzeby klienta, elastyczność, profesjonalizm.

Hołdowanie tym wartościom z całą pewnością przynosi długofalowe, trwałe korzyści. Potwierdza się to również w przypadku firmy MILEX, funkcjonującego na rynku już od 40 lat lidera w branży profesjonalnych systemów nawadniania. Jesteśmy producentem rur irygacyjnych i linii kroplujących, a także bezpośrednim dystrybutorem największych światowych firm w branży nawodnieniowej – Hunter Industries i Rivulis, a także – oraz wyłącznym przedstawicielem na Polskę marek Tefen, Elysee oraz Senmatic. Ofertę MILEX Profesjonalne Systemy Nawadniania uzupełnia import produktów takich firm jak: Dosatron,

Irritec, Automat, Nelson. Bezpośrednia współpraca ze światowymi producentami pozwala nam utrzymywać atrakcyjne ceny.

Wyjściem naprzeciw potrzebom naszych klientów jest ekspansja terytorialna firmy. Zakład produkcyjny, magazyn i siedziba firmy MILEX Profesjonalne Systemy Nawadniania są zlokalizowane w Polsce centralnej, jednak dział handlowy swoim zasięgiem obejmuje cały nasz kraj, a nawet kilka państw sąsiednich. By docierać do jak największego grona polskich klientów, firma otwiera dodatkowe oddziały. Po nakierowanym na sektor agro punkcie w Radzikowie Nowym koło Czerwińska nad Wisłą przyszła kolej na Kraków. W nowo otwartym oddziale dostępny jest pełen asortyment firmy MILEX Profesjonalne Systemy Nawadniania, ze szczególnym uwzględnieniem produktów do ogrodów i terenów zielonych.

– Szeroka oferta sprawia, że odwiedzający nas klienci zostają obsłużeni w sposób kompleksowy – wyjaśnia Marcin Lemke, kierownik punktu sprzedaży. – Staramy się, by nasze zatowarowanie pozwalało im na wykonanie kompletnego systemu nawadniania. Na co dzień współpracujemy z doświadczonymi instalatorami. Serdecznie zapraszamy także klientów indywidualnych, którzy potrzebują wprowadzenia w temat nawadniania i przeprowadzenia przez cały proces jego planowania.

Placówka w Krakowie to nie tylko punkt sprzedaży, ale także miejsce, w którym można poszerzyć i uzupełnić swoją wiedzę. Osoby nowe w tej branży dowiedzą się, z jakich elementów składa się skuteczny system nawadniania, jak dobrać optymalną liczbę zraszaczy na sekcję, by pokryć zapotrzebowanie na wodę (np. trawnika), a także czym różni się filtr dyskowy od siatkowego. Po zamówieniu towaru klienci mogą liczyć na polecenie sprawdzonych wykonawców, którzy – w oparciu o produkty MILEX i innych czołowych firm z branży – wykonają profesjonalny system nawodnienia, idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb. Zawodowi instalatorzy również z pewnością będą zadowoleni – pan Marcin Lemke wraz z całym zespołem firmy MILEX Profesjonalne Systemy Nawadniania oferuje im wsparcie techniczne, obejmujące konsultacje, doradztwo produktowe czy poszukiwanie niestandardowych rozwiązań w przypadku bardziej skomplikowanych systemów, trudności terenowych czy nieszablonowych wymagań inwestorów. Na życzenie instalatorów dostępne są też deklaracje zgodności czy karty techniczne wyrobów MILEX.

– Od września 2022 r. placówka będzie organizowała także szkolenia produktowe – informuje Marcin Lemke. – Liczymy na to, że po zakończeniu gorącego sezonu wykonawczego współpracujący z nami instalatorzy chętnie poznają nowości branżowe, a potem przetestują je w praktyce – dodaje.

Już dziś serdecznie zapraszamy do śledzenia profilu firmy MILEX na Facebooku, by nie przegapić informacji o szkoleniach. Zachęcamy także do odwiedzin w punkcie przy ul. Skotnickiej 254. Wizyta będzie doskonałą okazją do zapoznania się z profesjonalnymi produktami do nawadniania terenów zielonych, zakupu niezbędnych komponentów i rozmów z wyspecjalizowanym doradcą.

Autor artykułu
Więcej tego autora admin

Nawet do 100 tys. zł dotacji na nawadnianie

Rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, jeszcze do 22...
Czytaj dalej