Zmieniamy się dla Państwa Nowe rozwiązania, nowe funkcjonalności

W odpowiedzi na zmieniające się i coraz bardziej wymagające warunki rynkowe podejmujemy wiele działań dla zapewnienia sprawniejszej obsługi i lepszego kontaktu z Państwem, naszymi Klientami i Kontrahentami.

Robimy wszystko, by jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania i by współpraca z firmą Milex była dla Państwa satysfakcjonująca.

Strona WWW.MILEX.PL

Udogodnienia, które wprowadziliśmy w działalności firmy Milex, zaczynają się od naszej wizytówki – strony www.milex.pl. Zmiany na naszej stronie internetowej wprowadzaliśmy przede wszystkim z myślą o naszych Klientach i Partnerach handlowych, przyspieszą one bowiem realizację zamówień i ułatwią wyszukiwanie potrzebnych produktów. Wśród wdrożonych udogodnień wymienić należy m.in.: sprawniejszą obsługę zamówień, przejrzystą, intuicyjną wyszukiwarkę produktów, a także dedykowane formularze kontaktowe.
Jesteśmy przekonani, że dzięki zmianom w systemie obsługi jeszcze szybciej otrzymają Państwo zamówione towary, dlatego wprowadziliśmy 3 formularze kontaktowe podzielone tematycznie: jeden do obsługi detalicznej, drugi do obsługi hurtowej, a trzeci – dla osób zainteresowanych projektem automatycznego systemu nawadniania. Wybór odpowiedniego formularza pozwala na szybszą obsługę zamówienia, ponieważ trafia ono od razu do właściwej osoby obsługującej dany dział.

Nowości i produkty

Chcemy, by byli Państwo zawsze na bieżąco z nowościami w naszej ofercie, i w związku z tym regularnie aktualizujemy i zamieszczamy nowe dokumenty w sekcji „Pobierz”. Znajdą tam Państwo m.in. ulotki i materiały informacyjne dotyczące naszych produktów. Oczywiście informacje o nowościach w ofercie firmy Milex publikowane są także na naszym profilu na Facebooku. Zachęcamy do polubienia i śledzenia naszego facebookowego profilu, dostępnego pod linkiem: https://pl-pl.facebook.com/MilexSystemyNawadniania

Rozbudowaliśmy też sekcję „Produkty”, aby ułatwić Państwu wyszukiwanie produktów według kategorii i zastosowań i uczynić tę sekcję jak najbardziej przystępną dla wszystkich, także dla tych, którzy nie są profesjonalistami i ekspertami w zakresie automatycznych systemów nawadniania. Staramy się maksymalnie upraszczać i automatyzować proces doboru asortymentu i wprowadzać rozwiązania, dzięki którym będzie on przejrzysty, łatwy i czytelny dla użytkownika. Oczywiście w sytuacjach, które wymagają profesjonalnego doradztwa, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy zawsze służą radą i pomocą.

Zachęcamy do korzystania z zakładki „Cennik”, w której znajdą Państwo nie tylko informacje o cenie pojedynczego produktu, ale także o liczbie sztuk w jednym opakowaniu. Cennik jest na bieżąco aktualizowany, aby znajdowały się w nim wyłącznie te pozycje, które są aktualnie w sprzedaży.
Zakładka „Cennik” dostarcza także cennych informacji na temat produktów z naszego portfolio. By zapewnić Państwu jak najlepsze warunki cenowe i stock magazynowy, koncentrujemy się zazwyczaj na jednym dostawcy z danej grupy towarowej. Jesteśmy również otwarci na wszelkie Państwa uwagi i sugestie związane z rozszerzaniem asortymentu i zapewniamy, że każdy pomysł zostanie przez nas gruntownie sprawdzony i przeanalizowany.

Strona WWW.WATERMIL.PL

Serdecznie zapraszamy Państwa również do korzystania z serwisu internetowego www.watermil.pl, poświęconego produktom, które dystrybuujemy pod naszą własną marką Watermil. Na stronie www.watermil.pl pragniemy szczególnie polecić Państwa uwadze wyjątkowe rozwiązanie, którego nie znajdą Państwo u innych dostawców automatycznych systemów nawadniania. Dostępny w sekcji „Linie kroplujące” kalkulator maksymalnej długości ciągu pozwala odpowiednio dobrać parametry produktu do wymiarów terenu, na którym znajduje się dana uprawa. Kalkulator dostępny na stronie www.watermil.pl jest narzędziem niezwykle intuicyjnym, dzięki czemu mogą z niego korzystać wszyscy – zarówno profesjonaliści, jak i Klienci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z profesjonalnymi systemami nawadniania.

Platforma B2B

Z myślą o naszych Klientach uruchomiliśmy także panel zakupowy, w którym, po zalogowaniu, znajdą Państwo informacje o złożonych zamówieniach, cenach i rabatach. Dzięki tej funkcjonalności na bieżąco mogą Państwo sprawdzać także dostępność danego towaru. Warto podkreślić, że zamówienia składane tą drogą traktowane są priorytetowo i realizowane są znacznie szybciej niż zamówienia składane w sposób tradycyjny. Zamówienie złożone za pośrednictwem panelu zakupowego jest gotowe do przesłania na magazyn jednym tylko kliknięciem myszy, po uprzedniej weryfikacji Kontrahenta pod kątem płatności.

Mamy nadzieję, że wprowadzone na naszych stronach internetowych zmiany, ulepszenia i nowe funkcjonalności ułatwią Państwu zapoznanie się z naszą ofertą i wybór najlepszego produktu i rozwiązania w zakresie automatycznych systemów nawadniania. Zmieniamy się na lepsze, a przede wszystkim, jak zaznaczyliśmy na początku, zmieniamy się dla Państwa!


Wprowadziliśmy 3 formularze kontaktowe podzielone tematycznie: jeden do obsługi detalicznej, drugi do obsługi hurtowej, a trzeci – dla osób zainteresowanych projektem automatycznego systemu nawadniania. Wybór odpowiedniego formularza pozwala na szybszą obsługę zamówienia, ponieważ trafia ono od razu do właściwej osoby obsługującej dany dział.


Dostępny w sekcji „Linie kroplujące” kalkulator maksymalnej długości ciągu pozwala odpowiednio dobrać parametry produktu do wymiarów terenu, na którym znajduje się dana uprawa. Kalkulator dostępny na stronie www.watermil.pl jest narzędziem niezwykle intuicyjnym, dzięki czemu mogą z niego korzystać wszyscy – zarówno profesjonaliści, jak i Klienci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z profesjonalnymi systemami nawadniania.


Redakcja

Autor artykułu
Więcej tego autora admin

Jak oszczędzać wodę przy nawadnianiu

Nawadnianie to jeden z najważniejszych czynników zapewniających stabilne, wysokie i dobrej jakości...
Czytaj dalej